2016 04 03

„Šiaulių“ krepšininkai savo treneriui įteikė gražią gimtadienio dovaną

„Šiauliai“ sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes šį sezoną ir be didesnio vargo susitvarkė su Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkais. Šiauliečiai savo žiūrovų akivaizdoje 112:90 (35:15, 27:16, 28:31, 22:28) įveikė varžovus ir LKL turnyro lentelėje įsitvirtino šeštoje pozicijoje.
Gediminas Petrauskas
Gediminas Petrauskas / Alvydo Januševičiaus nuotr.

Šiauliečiai įteikė gražią dovaną 31-ąjį gimtadienį sekmadienį šventusiam savo treneriui Gediminui Petrauskui.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių totalinį krepšinį demonstravę „Šiaulių“ krepšininkai jau po pirmojo kėlinio pirmavo triuškinama, 20-ies taškų persvara – 35:15.

Antrasis kėlinys nuo pirmojo daug nesiskyrė – aikštės šeimininkai toliau žaidė rezultatyviai ir prieš ilgąją pertrauką jau buvo susikrovę nepadorų pranašumą – 62:31.

„Šiauliai“ tiesiog fantastiškai mėtė tolimus metimus. Per pirmuosius du kėlinius šiauliečiai pataikė net 9 tritaškius iš 12 bandymų (75 proc.).

Aikštės šeimininkai užtikrintai pirmavo ir po krepšiu. „Šiauliai“ per pirmąją rungtynių dalį sugriebė dvigubai daugiau kamuolių nei „Nevėžis“ (18 prieš 9).

Dvigubą dublį rungtynėse surinkti pavyko „Šiaulių“ legionieriui Michaelui Scottui. Amerikietis pelnė 15 taškų ir atliko net 12 rezultatyvių perdavimų.

Nors trečiąjį (28:31) ir ketvirtąjį (22:28) sugebėjo laimėti „Nevėžis“, tačiau tai rungtynių baigties nepakeitė ir pergalę itin rezultatyviose rungtynėse šventė „Šiauliai“ – 112:90.

„Šiauliai“: Gintaras Leonavičius ir Assemas Marei po 18 taškų, Michaelas Scottas 15 (12 rez. perd.), Rokas Giedraitis ir Domagojus Bubalo po 12, Karolis Guščikas, Cameronas Ayersas ir Davidas Dudzinskis po 9.

„Nevėžis“: Mindaugas Kupšas 20, Oleksandras Kolčenka 17, Tayloras Kingas 13, Vaidotas Volkus 12, Ernestas Ežerskis 11.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams