2015 10 04

Spencerio Butterfieldo metimas išplėšė pergalę Utenos „Juventus“ ekipai

Utenos „Juventus“ iškovojo pirmąją pergalę naujame LKL sezone. Uteniškiai namuose 72:70 (22:15, 22:21, 14:17, 14:17) palaužė „Šiaulių“ krepšininkus.
„Šiauliai“
Rungtynių akimirka / Alvydo Januševičiaus nuotr.

Uteniškiai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau likus žaisti keturias minutes šiauliečiai rezultatą išlygino. Po įtemptos kovos nugalėtoją lėmė Spencerio Butterfieldo dvitaškis.

Iš viso rungtynių didvyris pelnė 13 taškų. Už jį rezultatyvesnis buvo tik 16 taškų surinkęs Rolandas Alijevas.

Gintaras Leonavičius ir A.Marei Šiaulių klubui pelnė po 11 taškų.

„Juventus“: R.Alijevas 16, S.Butterfieldas 13, A. Viskontas 11, C. Lewis 10, E. Dimša 7.

„Šiauliai“: G.Leonavičius ir A.Marei po 11, A. Jomantas 10, D. Dudzinskis (12 atkv.kam.) ir M. Scottas po 9, K. Guščikas 8.

Utenos klubą šį sezoną praretino traumos ir Antanas Sireikia rungtynėse su „Šiauliais“ rėmėsi vos devyniais krepšininkais. Pusę rungtynių uteniškiai dominavo, nors „Šiauliai“ per daug ir neatsiliko. Po dviejų kėlinių „Juventus“ pirmavo 44:36.

Trečiąjį kėlinį laimėjo „Šiauliai“, tačiau Utenos klubas vis dar pirmavo. R.Alijevas buvo rezultatyviausias šeimininkų ekipoje su 13 taškų. Likus žaisti 4 minutes iki rungtynių pabaigos, šiauliečiai išlygino rezultatą 66:66. Likusį laiką virė įtempta kova, kuri baigėsi pergalingu Spencerio Butterfieldo metimu su sirena ir šeimininkų pergale.

Šiaulių ekipai tai buvo jau antrasis pralaimėjimas šiame sezone.