2016 11 30

Stebuklai NBA aikštelėse: nežinomo Bruklino ekipos nario 38 taškai ir favoritų pralaimėjimai

NBA – vieta, kur neretai nutinka stebuklai. Vienas toks užfiksuotas praėjusią naktį Brukline, kur vietos „Brooklyn Nets“ (5-12) nutraukė septynių nesėkmių iš eilės seriją, po dviejų pratęsimų 127:122 (24:28, 29:37, 20:21, 34:21, 11:11, 9:4) patiesdamas vieną lygos lyderių „Los Angeles Clippers“ (14-5). Mačo didvyriu tapo iki šiol tik labai mažai saujelei krepšinio aistruolių žinomas Seanas Kilpatrickas.
Seanas Kilpatrickas
Seanas Kilpatrickas / „Scanpix“ nuotr.

Jis per šį mačą iš viso surinko net 38 taškus ir padėjo įveikti varžovus nepaisant to, jog šie vienu metu turėjo susikrovę net 18 taškų pranašumą.

Maža to, jis taip pat atkovojo 14 atšokusių kamuolių.

S.Kilpatrickas pataikė ir pergalingą paskutinį metimą.

Du kartus svečiai sugebėjo išplėšti pratęsimą, tačiau trečią sykį to padaryti Bruklino ekipa jiems neleido. Pagrindinio laiko pabaigoje metimą pataikė Chrisas Paulas, o pirmo pratęsimo paskutinėmis sekundėmis „Clippers“ išgelbėjo tritaškį įsmeigęs Jamalas Crawfordas.

Šias rungtynes svečiai pradėjo be vieno savo lyderių Blake'o Griffino. Mačą Los Andželo ekipai teko baigti be išvaryto stratego Doco Riverso. Jis pratęsimo metu išplūdo mačo arbitrus, o įsismarkavusį strategą vos sutramdė jo paties auklėtiniai.

„Clippers“ lyderis C.Paulas šioje dvikovoje pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų, tačiau svečiams iš vakarinės pakrantės to neužteko.

„Clippers“: Chrisas Paulas 26, DeAndre Jordanas 21 (23 atk. kam.), J.J.Redickas 18, Austinas Riversas 15, Jamalas Crawfordas 11.

„Nets“: Seanas Kilpatrickas 38, Brookas Lopezas 27 (8 atk. kam.), Trevoras Bookeris (11 atk. kam.) ir Joe Harrisas po 15, Bojanas Bogdanovičius 14.

Praėjusią naktį NBA arenose užfiksuota ir daugiau netikėtumų. Titulą ginantis „Cleveland Cavaliers“ klubas netikėtai krito Milvokyje ir patyrė trečią nesėkmę, tuo tarpu „San Antonio Spurs“ savo aikštėje neatsilaikė prieš „Orlando Magic“. Tai buvo tik ketvirtas „pentinų“ pralaimėjimas.