2016 05 01

Užsiautęs Rokas Giedraitis išlygino seriją su „Neptūnu“

LKL ketvirtfinalio serijoje „Šiauliai“ namuose 93:84 (21:16, 21:23, 19:23, 32:22) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ ir išlygino seriją iki trijų pergalių 1:1. Šiaulių koziriu tapo 27 taškus pelnęs Rokas Giedraitis.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 21:16. Antrajame kėlinyje Klaipėdos klubas pavijo varžovus, tačiau šiauliečiai iki pertraukos išlaikė trijų taškų pranašumą. Prieš lemiamą kėlinį „Neptūnas“ turėjo vos vieno taško pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynės klostėsi taškas į tašką. Tačiau likus žaisti dvi minutes, Rokas Giedraitis pataikė du tritaškius iš eilės. Per likusį laiką „Neptūnas“ pergalės išplėšti nesugebėjo.

R.Giedraitis iš viso per 35 minutes pelnė 27 taškus (3/5 dvit., 4/6 trit., 9/12 baud.), atkovojo 8 ir perėmė net 5 kamuolius.

Uostamiesčio klubas pirmajame ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių mače tik po atkaklios kovos 83:77 (23:26, 24:18, 17:14, 19:19) namuose palaužė „Šiaulius“.

Trečiosios serijos rungtynės antradienį vyks Klaipėdoje.

„Šiauliai“: R.Giedraitis 27, G.Leonavičius 15, C.Ayersas 14.

„Neptūnas“: M.Girdžiūnas 15, M.Mažeika 14, D.Ewingas ir J.Grantas po 11, A.Šikšnius 10.