2015 10 07

„Vytautas“ palaužė „Šiaulius“, Modestas Kumpys atliko galingą dėjimą

Antrąją pergalę LKL iškovojo Virginijaus Šeškaus vadovaujamas Prienų-Birštono „Vytauto“ klubas. Jie namuose 78:76 (20:18, 17:28, 18:16, 21:16) nugalėjo „Šiaulių“ klubą.
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / A. Venskaus nuotr.

„Šiauliai“ pranašumą turėjo tik po pirmojo kėlinio, po to Prienų-Birštono klubas ėmėsi iniciatyvos ir gana užtikrintai pirmavo.

Ketvirtajame kėlinyje intriga sugrįžo, kai likus žaisti minutę, „Vytautas“ pirmavo vos trimis taškais. D. Dudzinskis sumažino skirtumą iki taško. Svarbų metimą tuomet pataikė „Vytauto“ kapitonas Laimonas Kisielius. P.Dambrauskas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir komandas skyrė du taškai. V.Čepukaitis nepataikė abiejų baudos metimų ir suteikė vilties „Šiauliams“.

Tačiau paskutinė ataka „Šiauliams“ nepavyko – prarastas kamuolys ir pergalė buvo „Vytauto“ rankose.

„Vytautą“ į pergalę vedė keturi krepšininkai, pelnę didžiąją dalį taškų. Vytautas Šulskis surinko 19, Gytis Sirutavičius – 18, Vilmantas Dilys – 14, o Laimonas Kisielius 11 taškų.

Tai buvo jau trečias „Šiaulių“ pralaimėjimas šiame sezone.

„Vytautas“: V.Šulskis 19 (5 atk. kam.), G.Sirutavičius 18, V.Dilys 14, L.Kisielius 11, L.Lekavičius 8.

„Šiauliai“: P.Dambrauskas 14, A.Marei‘us 12, A.Jomantas (6 atk. kam.) ir D.Dudzinskis po 9, D.Knightas, G.Leonavičius ir M.Scottas po 8.