-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2017 01 04

„Žalgirio“ arenoje – žaibiškas Luko Lekavičiaus rekordas

Žaibišku greičiu garsėjantis žalgirietis Lukas Lekavičius žaibiškai pakartojo asmeninį rekordą. Pastarosiose rungtynėse su Kėdainių „Nevėžiu“ 22 metų gynėjas atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Įdomiausia, kaip greitai tą pavyko padaryti.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Dar 9 taškus, 4 atkovotus kamuolius ir viso 19 naudingumo balų pridėjęs L.Lekavičius rungtyniavo vos 14 minučių 43 sekundes.

Per savo karjerą LKL žalgirietis 7 rezultatyvius perdavimus buvo išskirstęs tik kartą, kai 2014-ųjų spalio 26-ąją „Žalgiris“ iškovojo triuškinančią pergalę Šiauliuose 89:58. Tiesa, tada L.Lekavičiui prireikė gerokai daugiau laiko – jis rungtyniavo 22 minutes 38 sekundes.

Septyni rezultatyvūs perdavimai Lietuvoje nėra joks stebuklas. Pavyzdžiui, „Nevėžio“ įžaidėjas Toni Prostranas per mačą buvo atlikęs 15 rezultatyvių perdavimų. Tačiau dar joks LKL žaidėjas šį sezoną nebuvo taip greitai išskirstęs mažiausiai 7 rezultatyvių perdavimų.

Absoliutus L.Lekavičiaus rekordas – 8 rezultatyvūs perdavimai Eurolygoje. Tuo tarpu Lietuvos pirmenybėse krepšininkas šį sezoną per vid. 17 minučių spėja atlikti 3,5 rezultatyvaus perdavimo. Pagal šį rodiklį Lukas lygoje yra 13-as, bet jei visų žaidėjų statistiką skaičiuotume per 40 minučių vidurkį, L.Lekavičiaus rezultatas būtų penktas.

Rungtynės su „Nevėžiu“ L.Lekavičiui buvo naudingiausios šį sezoną (19 naud. bal.). Be to, įžaidėjas pirmą kartą po 9 rungtynių pertraukos, t. y. nuo spalio 17-osios, LKL čempionate vėl pataikė tritaškį.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?