2017 01 02

„Žalgirio“ pergalė pažymėta naudingu jaunosios kartos žaidimu

LKL čempionas Kauno „Žalgiris“ (16-1) pirmadienį namuose iškovojo 16-ąją iš eilės pergalę šalies pirmenybėse, kai namuose 89:62 (25:10, 23:17, 23:19, 18:16 ) sutriuškino Kėdainių „Nevėžio“ (5-12) ekipą.
Isaiahas Hartensteinas
Isaiahas Hartensteinas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Be Pauliaus Jankūno ir Roberto Javtoko rungtyniavę šeimininkai dviženklę persvarą įgijo dar pirmajame ketvirtyje (21:10). 20-ies taškų ribą skirtumas pirmą kartą peržengė antrojo ketvirčio pabaigoje (46:25), o trečiojo pradžioje buvo išaugęs ir 27 taškų (56:29).

Šarūnas Jasikevičius nemažai eksperimentavo su komandos sudėtimi: laiko aikštėje gavo Isaiah Hartensteinas (27 min.), Martynas Varnas (10 min.) ir Paulius Valinskas (18:30 min.).

Ketvirtajame kėlinuke, kai „Žalgirio“ pranašumas ištirpo iki 75:55, kauniečių treneris juos visus tris leido į aikštę kartu su Renaldu Seibučiu ir Antanu Kavaliausku. Šis penketas rungtynes užbaigė puikiai, padidindamas pranašumą iki 27 taškų.

Šios atkarpos metu du tritaškius įmetęs Martynas Varnas užfiksavo sezono taškų rekordą – 6.

Vokiečiui I.Hartensteinui tai buvo antros rezultatyviausios rungtynės karjeroje LKL – jis pelnė 10 taškų (ankstesnis rekordas – 12) ir atkovojo 5 kamuolius (rekordas – 6).

Geriausias sezono rungtynes sužaidė ir Renaldas Seibutis, kuris pelnė 12 taškų. Dviženklį taškų skaičių šį sezoną gynėjas peržengė tik pirmą kartą. Lukas Lekavičius taip pat atsižymėjo rekordu – 7 rezultatyviais perdavimais pakartojo geriausią karjeros rezultatą LKL.

„Žalgiris“: R.Seibutis 12 (5/7 dvit.), B.Motumas 11 (3/4 trit.), I.Hartensteinas (5 atk. kam.) ir A.Lima (4/4 dvit.) po 10, L.Lekavičius 9 (7 rez. perd.), A.Kavaliauskas 8.

„Nevėžis“: V.Volkus 13 (5 atk. kam.), P.Petrilevičius 12 (5 atk. kam.), J.Love'as 9, I.Smiljaničius ir K.Petrukonis po 8.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius