2020 12 28

Be didesnio vargo: „Pieno žvaigždės“ nupūtė nukraujavusį „Nevėžį“

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ persistengti neturėjo. Įvaizdį pakeitusio Gedimino Petrausko vadovaujami pasvaliečiai be didesnio vargo 81:58 (27:12, 23:12, 18:20, 13:14) išvykoje nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“, kurio gretose tebuvo aštuoni žaidėjai.
Edgaras Želionis
Edgaras Želionis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Nevėžiui“ negalėjo padėti Arielis Hukporti, Panagiotis Kalaitzakis, Justas Tamulis, Abramo Canka, Julius Kazakauskas. Jokūbas Gintvainis rungtyniavo kęsdamas nugaros skausmus, o Domantas Vilys paskutinę minutę aikštę paliko šlubuodamas.

Reikalus Pasvalio ekipa pradėjo spręsti jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 15-kos taškų skirtumu (27:12).

Per pertrauką „Pieno žvaigždės“ jau pirmavo 23 taškais (50:24). Per pirmus du kėlinius „Nevėžio“ krepšininkai buvo pataikę 1 tolimą metimą iš 13-kos, o štai pasvaliečiai – 8 iš 14-kos (57 proc.).

Antroje mačo dalyje „Pieno žvaigždės“ nukėlė koją nuo akceleratoriaus pedalo ir lengva eiga nuvažiavo iki pergalingo finišo.

Nugalėtojams 16 taškų surinko Edgaras Želionis, kuris dar atkovojo 6 kamuolius, jam geriausiai talkino 12 taškų pelnęs Branko Mirkovičius.

Sedrickas Barefieldas pralaimėjusiųjų gretose buvo rezultatyviausias su 17 taškų. Tiesa, gynėjas net 7 kartus suklydo.

Nors per pirmus du kėlinius „Pieno žvaigždės“ tritaškius metė pavyzdingai, po 40-ties minučių pataikymo procentas siekė 35 proc. (10/28).

„Nevėžis“ iš toli pataikė 5 kartus, o metė net 31 metimą (16 proc.).

„Pieno žvaigždės“ kovą dėl kamuolių laimėjo nežymiai – 39:38, bet atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (23 prieš 12).

„Nevėžis“: S.Barefieldas 17, G.Vasiliauskas 11 (14 atk. kam.), J.Gintvainis, V.Čepukaitis (8 atk. kam.) ir D.Vilys po 7.

„Pieno žvaigždės“: E.Želionis 16, B.Mirkovičius 12, A.Šikšnius 9, P.Petrilevičius 8, T.Lekūnas ir K.Giedraitis po 7.