2021 11 22

Emocijos Detroite: varžovui kraują paleidęs LeBronas Jamesas – išvarytas iš aikštės

Sunkiai NBA sezoną pradėję „Los Angeles Lakers“ (9-9) krepšininkai iškovojo pergalę svečiuose, emocingame trileryje 121:116 (30:26, 31:42, 23:31, 37:17) palaužę „Detroit Pistons“ (4-12).
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Trečiajame kėlinyje svečiai neteko savo lyderio LeBrono Jameso. Viename epizode Karalius bandydamas atsitverti oponentą vožtelėjo alkūne Isaiah Stewartui į galvą ir šeimininkų komandos atstovas pasruvo kraujais.

Abu krepšininkai puolė aiškintis santykius, o netrukus prie jų prisijungė ir draugai. Bene karščiausiai šiame epizode sudalyvavo Russellas Westbrookas, kurį arbitrai taip pat pavaišino technine pražanga.

Iki pašalinimo L.Jamesas per 21 minutę spėjo įmesti 10 taškų (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/1 baudų) ir atkovojo 5 kamuolius.

Įdomu tai, kad su L.Jamesu „Lakers“ stipriai strigo ir po trijų kėlinių turėjo net 15 taškų deficitą.

Visgi lemiamoje atkartoje spurtavo 14:2 ir sugrįžo į rungtynes, o labiausiai „Lakers“ gretose žibėjo Anthony Davisas, per 39 minutes sukratęs net 30 taškų, atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pistons“: Jerami Grantas 36, Hamidou Diallo 17, Frankas Jacksonas 15, Saddiqas Bey 14, Cade'as Cunninghamas 13 (12 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Lakers“: Anthony Davisas 30 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 5 blok.), Russellas Westbrookas 26 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Carmelo Anthony 18, Dwightas Howardas 13, LeBronas Jamesas 10 (5 rez. perd.).