2021 11 19

Ketvirtame kėlinyje siautėjęs S.Curry lėmė „Warriors“ pergalę jo gimtojoje valstijoje

Stephenas Curry bent trumpam sugrįžo į valstiją, kurioje gimė, ir sužaidęs neįtikėtiną ketvirtąjį kėlinį atvedė „Golden State Warriors“ (13-2) į eilinę pergalę šį sezoną.

Po trijų kėlinių dar atsilikę 13 taškų skirtumu, „kariai“ 104:89 (27:29, 24:25, 17:27, 36:8) įveikė „Cleveland Cavaliers“ (9-8).

S.Curry vien ketvirtajame kėlinyje pelnė 20 taškų ir padėjo savo komandai panaikinti dviženklę persvarą.

„Warriors“ po trijų kėlinių atsiliko 68:81, bet ketvirtojo pradžioje pelnė 17 taškų iš eilės ir persvėrė rezultatą – 85:81.

Galiausiai, svečiai iš San Francisko susikrovė dviženklę persvarą ir išsklaidė intrigą iki finalinio švilpuko dar likus bent kelioms minutėms

S.Curry vien per ketvirtąjį kėlinį pataikė 4 tritaškius iš 7 ir įmetė 20 taškų.

Iš viso pagrindiniu kandidatu į MVP apdovanojimą šį sezoną kol kas laikomas snaiperis per 35 minutes suvertė 40 taškų (6/11 dvit., 9/16 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

S.Curry, kuris gimė Ohajo valstijoje, netoli Klivlando esančiame Akrone, surengę įstabų pasirodymą nepaisant sužeisto klubo, dėl kurio jis netgi galėjo praleisti šį susitikimą.

Devynis tritaškius jis įmetė ketvirtą kartą per pastarąsias šešerias rungtynes. Iš viso tai jau 38-as kartas jo karjeroje, o joks kitas NBA krepšininkas devynių tritaškių per vienerias rungtynes nėra pataikęs bent 10 kartų.

Tik 8 taškus ketvirtajame kėlinyje savo varžovams leidę įmesti „kariai“ užfiksavo geriausią pasiekimą nuo 2003 m. lapkričio.

Su 13 pergalių ir vos 2 pralaimėjimais jie pirmauja visoje NBA lygoje.

„Cavaliers“: Darius Garlandas 25 (4/11 trit.), Deanas Wade'as (9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Kevinas Love'as (4/10 trit., 7 atk. kam.) po 17, Isaacas Okoro (7 atk. kam.) ir Ricky Rubio (5 rez. perd.) po 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 40 (9/16 trit., 6 rez. perd.), Nemanja Bjelica 14, Andrew Wigginsas 12, Damionas Lee 11.