2021 11 19

N.Jokičius du kėlinius buvo nesustabdomas, bet Denveryje šeimininkavo ne „Nuggets“

Nikola Jokičius pelnė net 27 taškus per pirmąją rungtynių pusę, bet net ir tai neišgelbėjo „Denver Nuggets“ (9-6) nuo pralaimėjimo.

„Grynuoliai“ namuose 89:103 (23:24, 29:34, 17:29, 20:16) krito prieš „Philadelphia 76ers“ (9-7).

N.Jokičius per pirmuosius du kėlinius buvo sunkiai sulaikomas, bet antroje mačo dalyje „Sixers“ rado prieš jį ginklą.

Vos septintąsias rungtynes NBA lygoje žaidęs Charlesas Bassey ne tik gerino karjeros rekordus, bet ir gynyboje apsunkino gyvenimą varžovų serbui.

21-erių centras pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius, o N.Jokičius per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius įmetė viso labo 3 taškus.

Dar trečiajame kėlinyje neiškentė „Nuggets“ treneris Michaelas Malone'as, kuris už emocijas buvo išvarytas iš aikštės.

Ketvirtojo kėlinio viduryje į rūbinę patraukė ir N.Jokičius, bet M.Malone'as po mačo atskleidė, jog serbui nenutiko nieko rimto.

Penkių pralaimėjimų seriją nutraukę „76ers“ ir toliau verčiasi be COVID-19 susirgusio Joelio Embiido. Taip pat Filadelfijos komandoje nežaidė Mattise'as Thybulle'as, Danny Greenas ir šį sezoną dar nerungtyniavęs Benas Simmonsas.

„Nuggets“ savo gretose neturėjo traumuotų Jamalo Murray ir Michaelo Porterio.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (10/17 metimai, 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Willas Bartonas 19 (4/6 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Monte Morrisas 11.

„76ers“: Tyrese'as Maxey 22, Sethas Curry 20 (2/8 trit.), Tobiasas Harrisas 17 (7 atk. kam.), Shake'as Miltonas ir Charlesas Bassey (7 atk. kam.) po 12, Georges'as Niangas 11.