Dabar populiaru
2014.11.11
Alytaus regionas – Turizmas
Druskininkų savivaldybės administracija
1 Druskininkų savivaldybės administracija

Projektas: Druskininkų uždarų kalnų slidinėjimo trasų su dirbtine sniego danga įrengimas (toliau – Druskininkų slidinėjimo trasos) 
Vykdytojas: Druskininkų savivaldybės administracija 
Bendra projekto vertė: 80 mln. Lt (iš jų ES lėšos – 39,9 mln. Lt)

Intensyvėjant Lietuvos klimato kaitai, atsirado poreikis teikti žiemos aktyvaus turizmo paslaugas uždarame objekte. Druskininkų slidinėjimo trasos unikalios Baltijos regione, o pagal technines charakteristikas – vienos geriausių Europoje. Ši naujovė regione ir paslaugų kompleksiškumas ne tik pritraukia šimtus tūkstančių lankytojų per metus, bet ir prisideda prie sąlygų verslo kūrimui ir plėtrai gerinimo, sezoniškumo mažinimu, sukurtomis darbo vietos.

Balsų: 958 / 53%
UAB „Raminora“
2 UAB „Raminora“

Projektas: SPA Vilnius SANA naujų paslaugų kūrimas ir SPA centro infrastruktūros plėtra
Vykdytojas: UAB „Raminora“ 
Bendra projekto vertė: 5,1 mln. Lt (iš jų ES lėšos – 2 mln. Lt) 

Projektu siekta išplėsti SPA paslaugų infrastruktūrą, rekonstruojamame pastate įrengiant 28 masažo kabinetus, relaksacijos ir gintaro-aerofito muzikos terapijos kambarius. Gintaro-aerofito muzikos terapija ruošiama patentavimui. UAB „Raminora“ rinkoje žinoma SPA Vilnius SANA vardu. SPA Vilnius SANA yra vienas didžiausių ir pirmųjų gydymo ir sveikatinimo su mineraliniu vandeniu SPA centrų Lietuvoje.

Balsų: 788 / 44%
UAB „Draugystės sanatorija“
3 UAB „Draugystės sanatorija“

Projektas: Uždarosios akcinės bendrovės „Draugystės sanatorija“ modernizavimas ir vilos „Kolonada“ rekonstrukcija 
Vykdytojas: UAB „Draugystės sanatorija“ 
Bendra projekto vertė: 4,1 mln. Lt (iš jų ES lėšos – 2 mln. Lt)  

Projektas sudaro sąlygas plačiam klientų ratui teikti kokybiškas gydymo ir viešbučių paslaugas, leidžia sėkmingai bendradarbiauti su Lietuvos ir užsienio turizmo agentūromis, gydymo įstaigomis. UAB „Draugystės sanatorija“ teikia suaugusiųjų stacionarinės reabilitacijos, palaikomosios ir ambulatorinės reabilitacijos gydymo paslaugas.

Balsų: 63 / 3%
Viso balsavo: 1809

Susiję straipsniai

2014.11.17 11:12

Alytaus regionas - balsuoti

2007-2013 m. laikotarpiu Lietuvai skirta daugiau kaip 23 milijardai litų Europos Sąjungos (ES) paramos. Iš visų Lietuvoje ES paramą administruojančių institucijų Lietuvos Respublikos ūkio ministerija minėtu laikotarpiu administravo daugiausia ES struktūrinės paramos keturiose srityse: verslo, mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros, turizmo, energetikos. Skaitykite daugiau...

Naujausios apklausos

Ar žiemą lesinate paukščius?

2017.01.04
Balsavo: 1216

Ar naudojatės telefonu vairuodami?

2017.01.02
Balsavo: 3656
Parašykite atsiliepimą apie 15min