Latvis Ernestas Gulbis – „Roland Garros“ turnyro aštuntfinalyje

Paryžiaus „Roland Garros“ vykstančiame atvirajame Prancūzijos teniso čempionate, kurio bendrą prizų fondą sudaro 25 mln. eurų, paaiškėjo pirmieji vienetų varžybų aštuntfinalio dalyviai, tačiau tvarkaraštį vėl koreguoja lietus.
Ernests Gulbis
Ernests Gulbis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vyrų vienetų varžybose dar vieną pergalę iškovojo ir į aštuntfinalį pateko aštuonioliktąjį reitingą turintis latvis Ernestas Gulbis, penktadienį šešioliktfinalyje 6:3, 6:2, 7:5 nugalėjęs čeką Radeką Štepaneką.

Kituose jau pasibaigusiuose vyrų varžybų mačuose pergales iškovojo abu favoritai – antras pagal skirstymą serbas Novak Džokovičius 6:3, 6:2, 6:7 (2:7), 6:4 įveikė kroatą Mariną Čiličių, o 2009-ųjų šio turnyro nugalėtojas ketvirtas pagal reitingą šveicaras Rogeris Federeris 7:5, 6:7 (7:9), 6:2, 6:4 įrodė savo pranašumą prieš rusą Dmitrijų Tursunovą.

Moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje staigmeną pateikė kroatė Ajla Tomljanovič, 6:4, 6:4 įveikusi trečiąją raketę lenkę Agnieszką Radwanską.

Kituose jau pasibaigusiuose šešioliktfinalio mačuose devynioliktoji pagal skirstymą australė Samantha Stosur 6:4, 6:4 įrodė savo pranašumą prieš devintąjį reitingą turėjusią slovakę Dominiką Cibulkovą, o ispanė Carla Suarez Navarro 6:2, 6:2 nugalėjo amerikietę Taylor Townsend.