Lenkė Agnieszka Radwanska namuose siekia laimėti WTA serijos teniso turnyrą

Lenkijoje vykstančiame WTA serijos „BNP Paribas Katowice Open“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių, trečiadienį prasidėjo vienetų varžybų aštuntfinalio etapas.
Agnieszka Radwanska
Agnieszka Radwanska / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį sužaisti likusieji keturi vienetų varžybų aštuntfinalio mačai, po kurių jau aiškios visos ketvirtfinalio dalyvės. Pergalę aštuntfinalyje iškovojo bei ketvirtfinalyje žais favoritė iš Lenkijos Agnieszka Radwanska, 6:4, 6:3 nugalėjusi italę Francescą Schiavonę.

Kituose ketvirtadienio mačuose ketvirtoji raketė Alize Cornet 6:3, 4:6, 6:3 įveikė slovakę Kristiną Kucovą, šeštoji pagal skirstymą austrė Yvonne Meusburger 6:2, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš kroatę Mirjaną Lučič-Baroni, o septintąjį reitingą turinti slovakė Magdalena Rybarikova 6:2, 6:0 sutriuškino Silvią Soler-Espinosą.

Anksčiau vietas ketvirtfinalyje iškovojo trečioji raketė ispanė Carla Suarez Navarro, penktoji pagal reitingą čekė Klara Koukalova, italė Camila Giorgi bei Izraelio tenisininkė Shahar Peer.

Turnyro nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu bus įteiktas 43 tūkst. JAV dolerių čekis bei atiteks 280 WTA reitingo taškų.