2011 12 03

Akvilė Paražinskaitė pergale pradėjo moterų turnyro Turkijoje kvalifikaciją

Akvilė Paražinskaitė sėkmingai pradėjo Turkijoje vykstančio ITF serijos moterų turnyro kvalifikaciją. Neseniai penkioliktojo gimtadienio sulaukusi Balžeko mokyklos tenisininkė po permainingos kovos 6:4, 6:3 nugalėjo Giulia Guidetti.
Akvilė Paražinskaitė
Akvilė Paražinskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

17-os metų italė sėkmingai pradėjo susitikimą ir išsiveržė į priekį 3:0. Tačiau tuomet penkis geimus iš eilės laimėjo A.Paražinskaitė – 5:3, o vėliau sėkmingai užbaigė ir setą.

Antrame sete 921-ą vietą jaunių reitinge užimanti G.Guidetti laimėjo pirmą geimą, tačiau A.Paražinskaitė vėl laimėjo penkis geimus iš eilės – 5:1. Lietuvos tenisininkė išsaugojo iniciatyvą iki pabaigos.

Antrame kvalifikacijos mače A.Paražinskaitė kovos su kairiaranke 18 metų Bulgarijos tenisininke Ani Vangelova (WTA-1166).

Turnyro prizinį fondą sudaro 10 tūkst. dolerių. Tenisininkėms, sėkmingai įveikusioms kvalifikaciją ir pirmą ratą pagrindinėse varžybose, atiteks 1 WTA reitingo taškas.