2016 04 29

Alexanderis Zverevas toliau stebina – nugalėjo 13-ą pasaulio raketę

Alexanderis Zverevas toliau stebina. Jaunasis Vokietijos talentas jau kitą savaitę vėl pagerins savo jaunos karjeros rekordą ir priartės prie pirmo ATP keturiasdešimtuko. Penktadienį vykusioje Miuncheno „BMW Open“ turnyro dvikovoje 19-os tenisininkas nugalėjo 13-ą pasaulio raketę Davidą Goffiną ir pateko į varžybų pusfinalį.
Alexanderis Zverevas
Alexanderis Zverevas / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo antra tenisininkų tarpusavio dvikova. Šįkart A.Zverevas Belgijos tenisininkui atsikeršijo už 2014 m. Monso „Challenger“ turnyro atrankoje patirtą nesėkmę.

Į „BMW Open“ pusfinalį patekęs 49-oji pasaulio raketė užsitikrino 90 ATP reitingo taškų ir 23,5 tūkst. eurų. Dėl vietos finale A.Zverevas surems su kita ateities žvaigžde Dominicu Thiemu, kuris 6:4, 4:6, 6:3 ATP reitinge užima 14-ą vietą.

Beje, 19-os metų A.Zverevas pirmo ATP dvidešimtuko tenisininką nugalėjo jau penktą kartą karjeroje.

Pirmojo seto pradžioje tenisininkai apsiketiė pralaimėtomis padavimų serijomis, tačiau ketvirtame geime vokiečiui pavyko pasinaudoti antru „break point’u“, kuris sete buvo lemiamas.

Antroje akistatos dalyje D.Goffinas išsiveržė į priekį 4:2, tačiau devintame geime ir A.Zverevui pavyko perprasti varžovo padavimus. Vis dėlto 13-oji pasaulio raketė dešimtame geime darkart laimėjo vokiečio padavimų seriją ir išplėšė trečią setą.

Jame lemiamu tapo pirmasis geimas, kuriame 19-os tenisininkas penktą kartą mače laimėjo Belgijos tenisininko padavimus ir išsaugojęs persvarą užtikrintai nužygiavo iki pergalės.

„BMW Open“ turnyro prizinį fondą sudaro 463,520 eurų, o šių varžybų nugalėtojui atiteks 250 ATP reitingo taškų ir kiek daugiau nei 80 tūkst. eurų.