Andy Murray iškovojo lengvą pergalę, Juanas Martinas del Potro pasitraukė

Andy Murray
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Andy Murray
0

Andy Murray po itin sudėtingos pergalės antrame rate, kai akistatoje su Robinu Haase prireikė penkių setų, trečiame rate grįžo prie įprastų reikalų. Ketvirta pasaulio raketė 6:1, 6:4, 6:2 sutriuškino 25-ą pagal skirstymą Feliciano Lopezą.

Pirmą setą geriausias Didžiosios Britanijos tenisininkas laimėjo per 26 minutes. Antrame sete kairiarankis ispanas priešinosi kur kas sėkmingiau, o lemiamu tapo devintas geimas, kai A.Murray laimėjo varžovo padavimą. Trečiame sete britui dar du kartus pavyko laimėti geimą po oponento padavimų.

„Šiandien buvo geriau, – pareiškė A.Murray. – Pavyko laimėti greitai, nes praėjęs mačas buvo ilgas. Aš mėgaujuosi žaidimu prieš vaikinus, kurie eina prie tinklo. Nėra lengva žaisti prieš jį, bet jis kartais daro daug klaidų.“

Kitame etape A.Murray susitiks su Donaldu Youngu. Amerikietis šį sezoną Indian Velse vykusiose varžybose sensacingai nugalėjo Dubline gimusį A.Murray.

Dvyliktas pagal skirstymą Gillesas Simonas 4:6, 7:6(5), 6:2, 7:6(3) nugalėjo 2009 metų turnyro čempioną Juaną Martiną del Potro.

Buvusi ketvirta pasaulio raketė ketvirtame sete turėjo gerą progą išlyginti rezultatą. J.M del Potro paduodant varžovui pirmavo 4:5, 0:40. Tris kartus tik taško truko iki seto, bet G.Simonas atsitiesė, pratęsime laimėjo setą ir mačą.

Prancūzijos tenisininkas pateko tarp 16 geriausių, kitame etape susitiks su 28-u pagal skirstymą Johnu Isneriu.