2015 07 28

Andy Roddickas trumpam grįžta į profesionalų varžybas ir žais Atlantoje

Vienas geriausių visų laikų Jungtinių Amerikos Valstijų tenisininkų Andy Roddickas nusprendė trumpam sugrįžti į profesionalų varžybas. Buvusi pirma pasaulio raketė dalyvaus dvejetų turnyre Atlantoje.
Andy Roddickas
Andy Roddickas / „Scanpix“ nuotr.

A.Roddickas žais poroje su savo geru bičiuliu Mardy Fishu, kuris taip pat paskelbė, kad po „US Open“ čempionato baigs profesionalo karjerą.

A.Roddicką su Atlantos turnyru sieja ypatingas ryšys. Būtent šiame mieste jis iškovojo pirmą ATP serijos varžybų čempiono titulą 2001-aisiais metais. Įdomu, kad 2012-aisiais metais būtent šiame mieste jis iškovojo ir savo paskutinį čempiono titulą.

A.Roddickas ir M.Fishas gavo vardinį kvietimą žaisti dvejetų turnyre.

Turnyre Atlantoje dalyvaus ir Ričardas Berankis. Lietuvos tenisininkas pirmame „BB&T Atlanta Open“ rate kovos su Timu Smyczeku. 75-ą vietą pasaulio reitinge užimantis amerikietis iki šiol laimėjo visas tris žaistas dvikovas su R.Berankiu.