2017 02 21

Atrankos turnyro dalyvis Brazilijoje nugalėjo titulą ginantį Pablo Cuevasą

138 vietą pasaulio reitinge užimantis Arthuras De Greefas Brazilijoje pasiekė vieną didžiausių savo karjeros pergalių. Belgijos tenisininkas „Rio Open“ turnyro starte sugebėjo nugalėti titulą ginantį Pablo Cuevasą 6:3, 3:6, 7:5.
Pablo Cuevasas
Pablo Cuevasas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Tai buvo neįtikėtina, – teigė belgas. – Nuo pradžių iki pabaigos sužaidžiau užtikrintai. Žiūrovai šiame mače tiesiog ėjo iš proto, nes pademonstravome ne vieną gražų tašką.“

A.De Greefas antrame „Rio Open“ etape susitiks su argentiniečių Nicolasu Kickeriu, kuris 7:5, 6:0 nugalėjo Marco Cecchinato. Praėjusiais metais P.Cuevasas sugebėjo pakeliui link titulo nugalėti Rafaelį Nadalį, tačiau šiemet pats netikėtai pasitraukė iš turnyro.

Pergalę pirmąją varžybų dieną taip pat iškovojo norvegas Casperas Ruddas. Jis nugalėjo Rogerio Dutrą Da Silvą 6:3, 6:4. Dušanas Lajovičius neturėjo vargo su argentiniečiu Facundo Bagnisu ir jį nugalėjo 6:4, 6:4.

Diego Schwartzmanas per beveik dvi su puse valandos įveikė Renzo Olivo 6:2, 3:6, 6:4. Staigmeną pateikė antrojo šimtuko tenisininkas Roberto Carbellesas Baena, kuris iškovojo pergalę prieš 39 pasaulio raketę Joao Sousą 6:3, 6:1.

Pergalę „Rio Open“ starte iškovoję tenisininkai jau užsitikrino 45 ATP reitingo taškus bei 20 tūkst. JAV dolerių piniginę premiją.