2014 10 12

Auksiniai broliai Bryanai užpildė „Masters“ trofėjų kolekciją

Bobas Bryanas ir Mike‘as Bryanas tapo pirma dvejetų pora, kuri laimėjo visus „Masters“ serijos turnyrus. Amerikiečiai trūkstamą trofėjų iškovojo Šanchajuje vykstančiose varžybose.
Broliai Bobas ir Miek'as Bryanai
Broliai Bobas ir Miek'as Bryanai / Shanghai Rolex Masters nuotr.
B.Bryanas ir M.Bryanas finale rezultatu 6:2, 7:6(3) nugalėjo Atviro Prancūzijos teniso pirmenybių čempionus Julieną Benneteau ir Edouardą Roger-Vasseliną. Broliai iškovojo jau 31-ą karjeroje „Masters“ serijos varžybų čempiono titulą.

„Mes ilgai laukėme šios pergalės, – kalbėjo penktus metus Šanchajaus turnyre dalyvaujantis M.Bryanas. – Apėmė ypatingas jausmas kai pagaliau pasiekėme finišo tiesiąją.“

„Tai dar vienas puikus pasiekimas. Ši savaitė buvo kupina įvykių, – kalbėjo B.Bryanas. – laimėti finalą ir užpildyti auksinę „Masters“ trofėjų kolekcija yra neįtikėtinas jausmas. Tai buvo paskutinis dalykas, kurio mes troškome. Dabar galim viską baigti.“

Tai buvo jau 152-as finalas brolių karjeroje.