Baigiamąjį WTA turnyrą laimėjo K.Clijsters

K.Clijsters tik po ataklios kovos įveikė J.Henin
AFP/„Scanpix“ nuotr. / K.Clijsters antrą kartą gyvenime įveikė C.Wozniacki
0

Kataro sostinėje Dohoje baigėsi paskutinis šio sezono WTA turnyras. Tradiciškai į tokias varžybas kviečiamos aštuonios aukščiausią reitingą turinčios tenisininkės. Varžybų nugalėtoja dramatiškame finale tapo Belgijos atstovė Kim Clijsters.

Dėl nugalėtojos vardo ir čempionei tenkančio beveik pusantro milijono dolerių čekio kovojo pirmoji planetos raketė Danijos atstovė Caroline Wozniacki. Beje, šios sportininkės tarpusavyje žaidė tik antrą kartą: „US Open“ finale pajėgesnė buvo irgi Belgijos atstovė.

Tačiau neseniai pakilusi į reitingo viršūnę lenkų kilmės tenisininkė savo eilės nugalėti baigiamajame sezono turnyre dar turės palaukti. Šiandien pajėgesnė buvo Kim Clijsters. Beje, baigiamuosius WTA čempionatus ši Belgijos sportininkė laimėjo trečią kartą gyvenime, o turnyruose buvo tai jau 40–as jos triumfas.

K.Clijsters laimėjo pirmą setą 6:3, antrame pirmavo 4:1, tačiau nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos ir nusileido 6:7. Kaip ir dera tokio rango varžybų finalui, nugalėtoja paaiškėjo trečiame sete. Pirmą tašką pelnė K.Wozniacki, tačiau vėliau iniciatyvą perėmė belgė, kuri sugebėjo pelnytai laimėti – 6:3.

Kitais metais baigiamasis WTA turnyras vyks Stambule.