2013 04 23

Barselonoje Tomašas Berdychas sunkiai įveikė Nikolajų Davydenką. Ernestas Gulbis nugalėjo Fernandą Verdasco

Šešta pasaulio raketė Tomašas Berdychas sunkia pergale pradėjo ATP 500 serijos turnyrą Barselonoje. Čekijos tenisininkas 3:6, 7:5, 6:4 nugalėjo veteraną iš Rusijos Nikolajų Davydenką. Mačas truko dvi valandas ir 30 minučių.
Ernestas Gulbis
Ernestas Gulbis / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Kei Nishikoris

Taip pat nuo antro rato varžybas pradėjęs šeštas pagal skirstymą japonas Kei Nishikoris užtikrintai 6:1, 6:3 nugalėjo ispaną Guillermo Olaso‘ą.

Į trečią varžybų ratą taip pat pateko ir Ernestas Gulbis. Tik po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopęs Latvijos atstovas 6:3, 6:4 įveikė kortų šeimininką ir 2010 metais ir turnyro nugalėtoju tapusį Fernandą Verdasco. 53-ią vietą pasaulio reitinge užimantis E.Gulbis po sėkmingo pirmo padavimo pralaimėjo vos šešis taškus.

Pirmą sezono pergalę ant grunto iškovojo Bernardas Tomičius. Australas po atkaklios kovos 6:4, 4:6, 6:2 nugalėjo po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusį prancūzą Kenny De Schepperį.

Carlosas Berlocqas 7:5, 6:4 įveikė Danielį Gimeno-Traverą ir antrame varžybų rate kovos su turnyro favoritu Rafaeliu Nadaliu.