2014 07 21

Bernardas Tomičius po dramatiškos kovos finale tapo turnyro Kolumbijoje

Kolumbijoje pasibaigusio ATP serijos „Claro Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 663,6 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo 21-erių metų australas Bernardas Tomičius.
Bernardas Tomičius pasaulio reitinge užima 124-ą vietą
Bernardas Tomičius pasaulio reitinge užima 124-ą vietą / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ivo Karlovičius

Tik 124-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge prieš šį finalą užėmęs B.Tomičius lemiamoje dvikovoje per 2 valandas ir 13 minučių 7:6 (7:5), 3:6. 7:6 (7:4) įveikė antrąjį reitingą turėjusį bei nugalėtojo titulą ginusį kroatas Ivo Karlovičių ir tapo tik trečiuoju tenisininku šiais metais, kuriam pavyko laimėti ATI serijos turnyrą nesant pirmajame ATP klasifikacijos šimtuke.

Be to, B.Tomičius tapo pirmuoju Australijos tenisininku laimėjusiu ATP serijos turnyrą Pietų Amerikoje nuo 1968 metų, kai Kenas Poswellas nugalėjo Argentinos sostinėje.

I.Karlovičiui tai buvo jau antrasis iš eilės pralaimėtas finalas Australijos tenisininkui, nes prieš savaitę jis Niuporto (JAV) teniso turnyro finale turėjo pripažinti australo Lleytono Hewitto pranašumą.

Laimėjęs antrąjį ATP serijos turnyrą karjeroje Bernardas Tomičius be pagrindinio prizo gavo ir 250 ATP reitingo taškų bei 120 270 dolerių čekį.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai