Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

2016 04 27

„BMW Open“: Juano Martino del Potro traumos pėdsakai ir Alexanderio Zverevo kerštas

Beveik vieneri metai be teniso Juano Martino del Potro žaidime kol kas dar palieka ryškų pėdsaką. 27-erių Argentinos tenisininkas dar nepasitiki savo „backhand’u“, o pažėręs neišprovokuotų klaidų antrame sete vos neiššvaistė didelės persvaros. Vis dėlto į 337-ą vietą nupuolęs tenisininkas trečiadienį vykusioje „BMW Open“ turnyro pirmojo etapo dvikovoje 7:6(7:2), 6:4 po atkaklios kovos nugalėjo 106-ąją pasaulio raketę Dustiną Browną iš Vokietijos.
Juanas Martinas Del Potro
Juanas Martinas Del Potro / Alberto E. Tamargo/Sipa USA

Tenisininkai vienas prieš kitą pirmą kartą turėjo stoti antradienį, tačiau netikėta pūgo ir jai įkandin sekęs lietus sujaukė turnyro tvarkaraštį.

J.M. del Potro į teniso kortus po pernai Majamyje patirtos riešo traumos sugrįžo šių metų vasario 15-21 dienomis vykusiame ATP serijos turnyre Delrai Biče. Paskutinį kartą argentinietis žaidė „Masters“ turnyre Majamyje.

Šeštą pergalę šiame sezone iškovojęs J.M. del Potro užsitikrino 20 ATP reitingo taškų ir beveik 8 tūkst. JAV dolerių čekį, o antrame „BMW Open“ turnyro etape susikaus su vokiečiu Janu-Lennardu Struffu, kuris 6:7(5:7), 6:3, 6:2 kiek netikėtai nugalėjo septintą turnyro raketę Vašeką Pospišilą.

Pirmame sete tenisininkai užtikrintai atliko savo padavimus ir sėkmingai nukeliavo iki pratęsimo. Jame 337-oji pasaulio raketė išsiveržė į priekį 4:0 ir šios persvaros neiššvaistė.

Antroje akistatos dalyje J.M. del Potro, pasinaudojęs dviem „break point’ais“, netrukus išsiveržė į priekį 5:1, tačiau tada pradėjo klysti, o tuo pasinaudojęs D.Brownas savo padavimais galėjo išlyginti rezultatą. Vis dėlto to padaryti vokiečiui nepavyko, o trečią kartą sete varžovo padavimus laimėjęs Argentinos tenisininka šventė pergalę.

Kiek anksčiau vykusioje akistatoje pergalę iškovojo ir Alexanderis Zverevas. Jaunasis Vokietijos talentas atsikeršijo už praeitą savaitę Barselonoje patirtą nesėkmę ir po trijų setų kovos 4:6, 6:3, 6:2 nugalėjo Maleką Jaziri.

Kitame „BMW Open“ turnyro etape A.Zverevas raketes surems su Čekijos tenisininku Lukašu Rosolu, kuris 6:7(2:7), 6:4, 7:6(7:2) nugalėjo uzbekistanietį Denisą Istominą.