Caroline Wozniacki dėl traumos pasitraukė iš turnyro Švedijoje

Caroline Wozniacki
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Caroline Wozniacki
0

Pirma pasaulio raketė Caroline Wozniacki dėl peties traumos atsisakė tęsti atviro Švedijos čempionato antro rato kovą su vietine favorite Sofia Arvidsson.

Danijai atstovaujanti tenisininkė pirmą setą laimėjo 6:2. Antrame sete pralaimėjo pirmą geimą ir nusprendė pasitraukti iš varžybų.

Antra pagal skirstymą Flavia Pennetta antrame rate iškovojo nesunkią pergalę. Italijos tenisininkė 6:2, 6:3 nugalėjo Angelique Kerber iš Vokietijos. Trečiame etape F.Pennetta susitiks su septinta pagal skirstymą Barbora Zahlavova iš Čekijos.

Aštunta pagal skirstymą Polona Hercog iš Slovėnijos po atkaklios kovos 3:6, 6:4, 7:6(4) nugalėjo titulą gynusią Aravane Rezai iš Prancūzijos. Ispaniškoje akistatoje Lourdes Dominguez 7:5, 6:1 nugalėjo Arantxą Parrą.