2016 08 23

Caroline Wozniacki neatsilaikė prieš 19-metę Latvijos tenisininkę

Keturis kartus „Connecticut Open“ turnyro čempionė Caroline Wozniacki tikėjosi sėkmingai pasiruošti kitą savaitę prasidėsiančiam „US Open“ čempionatui, tačiau patyrė ankstyvą pralaimėjimą. Jau pirmame etape danė neatsilaikė prieš Jeleną Ostapenko 5:7, 2:6 ir po mačo neslėpė nusivylimo.
Jelena Ostapenko
Jelena Ostapenko / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Šie mano teniso metai yra labai keisti. Nesu prie to pripratusi, – po dvikovos su latve teigė nuolat traumų kamuojama Danijos tenisininkė. – Sunku, kai treniruotėse viskas klostosi gerai, tačiau negali to perkelti į oficialius mačus.

Galiu susitaikyti su patirtu pralaimėjimu, kai žaidžiu aukščiausiame lygyje. Tačiau nesu patenkinta, kai žinau, kad galiu žaisti dar geriau.“

Šiuo metu C.Wozniacki pasaulio reitinge užima vos 51 vietą, o prieš šį turnyrą pralaimėjo Petrai Kvitovai antrame olimpinio turnyro etape.

Minėtoji P.Kvitova šventė pergalę ir pirmame „Connecticut Open“ čempionato etape. Ji 1:6, 6:1, 6:3 nugalėjo amerikietę Louisą Chirico ir kitame etape susitiks su Eugenie Bouchard, kuri rezultatu 6:2, 6:1 nugalėjo vokietę Anniką Beck.

A.Radwanska būtų susitikusi su C.Wozniacki antrame čempionato rate, tačiau dabar jos ten lauks J.Ostapenko. Latvė šį sezoną pasiekė Dohos turnyro finalą, o 2014-aisiais laimėjo Vimbldono jaunimo varžybas.

„Connecticut Open“ turnyro nugalėtojai atiteks 470 WTA reitingo taškų bei 130 tūkst. JAV dolerių piniginė premija.