2014 10 20

Tomašas Berdychas antrą kartą tapo Švedijos turnyro nugalėtoju

Švedijos sostinėje pasibaigusio ATP serijos „If Stockholm Open“ tarptautinio vyrų teniso turnyro vienetų varžybas antrą kartą per savo karjerą laimėjo favoritu laikytas 29-erių metų čekas Tomašas Berdychas.
Tomašas Berdychas
Tomašas Berdychas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Penktą kartą šiame turnyre dalyvavęs bei laimėjęs 2012 metais, sekmadienį čekas per 2 valandas ir 20 minučių trijuose setuose – 5:7, 6:4, 6:4 – privertė pasiduoti antrąją raketę 23-ejų bulgarą Grigorą Dimitrovą, kuri Švedijos sostinės turnyre triumfavo pernai.

Tai buvo jau dešimtasis Čekijos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras per visą karjerą.

Be pagrindinio prizo T.Berdychui atiteko 94 500 eurų čekis bei 250 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų.

G.Dimitrovo laimikis – 49 770 eurų piniginis prizas ir 150 ATP reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo trečioji pagal reitingą pora – amerikietis Ericas Butoracas ir Ravenas Klaasenas iš Pietų Afrikos Respublikos finale 6:4, 6:3 nugalėjo filipinietį Treatą Huey'ų ir JAV tenisininką Jacką Socką.

ATP serijos Stokholmo vyrų teniso turnyro prizų fondą sudarė 521 405 eurai.