2014 08 24

Čekijos tenisininkas tapo ATP serijos tarptautinio turnyro JAV vienetų varžybų nugalėtoju

Šiaurės Karolinos valstijoje (JAV) pasibaigusio ATP serijos „Winston-Salem Open“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybas laimėjo septintoji raketė 29-erių metų čekas Lukašas Rosolas, 3:6, 7:6 (7:3), 7:5 privertęs pasiduoti 23-ejų lenką Jerzy'į Janowiczių.
Lukašas Rosolas
Lukašas Rosolas / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo antrasis Čekijos tenisininko laimėtas ATP serijos turnyras per visą karjerą, po triumfo praėjusiais metais Rumunijos sostinėje Bukarešte.

Kartu su pagrindiniu prizu L.Rosolui atiteko 80 280 JAV dolerių čekis bei 250 ATP reitingo taškų.

J.Janowiczius tenkinosi 45 705 dolerių piniginiu prizu bei 150 įskaitinių klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo Kolumbijos tenisininkai Juanas Sebastianas Cabalas poroje su Robertu Farahu, finale 6:3, 6:4 įveikė trečiąjį pagal reitingą duetą – britą Jamie'į Murray'ų ir australą Johną Peersą.

Tarptautinio „Winston-Salem Open“ vyrų teniso turnyro JAV prizų fondą sudarė 598 260 dolerių.