Dohoje prasidėjo baigiamasis WTA turnyras

C.Wozniacki
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / C.Wozniacki
0

Kataro sostinėje Dohoje prasidėjo baigiamasis šio sezono WTA moterų teniso turnyras. Pirmąsias pergales jame iškovojo rusė V.Zvonariova ir Danijos garbę ginanti C.Wozniacki.

Aštuonios tenisininkės Dohoje susikirstytos į dvi grupes.

Baltojoje grupėje dėl dviejų kelialapių į tolesnes varžybas kovoja rusė V.Zvonariova, serbė Jelena Jankovič, belgė Kim Clijsters ir praėjusį savaitgalį „Kremliaus taurę“ laimėjusi Baltarusijos atstovė Viktorija Azarenko.

Antrą reitingą turnyre turinti V.Zvonariova be didesnės intrigos įveikė serbę J.Jankovič – 6:3, 6:0. Pirmame sete serbė dar bandė priešintis, tačiau antrajame V.Zvonariovos persvara nebekėlė abejonių.

Kitoje grupėje jėgas išmėgins C.Wozniacki, rusė Jelena Dementjeva, Francesca Schiavone iš Italijos ir Australijos atstovė Samantha Stosur. Čia antradienį irgi buvo žaidžiamas pirmas susitikimas – pirmąja planetos rakete neseniai tapusi C.Wozniacki be didesnio vargo 6:1, 6:1 nugalėjo J.Dementjevą.

Šio turnyro prizų fondas – 4,55 mln. JAV dolerių.