2015 08 03

Dominicas Thiemas Šveicarijoje laimėjo antrą turnyrą iš eilės

Šveicarijoje vykusio ATP serijos „Swiss Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 494 310 eurų, vienetų varžybų nugalėtoju tapo trečias pagal skirstymą austras Dominicas Thiemas.
Dominicas Thiemas
Dominicas Thiemas / „Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį finale 21-erių austras 7:5, 6:2 nugalėjo favoritu laikytą belgą Davidą Goffiną ir laimėjo jau trečiąjį šiemet ATP serijos turnyrą.

Gegužę laimėjęs turnyrą Nicoje (Prancūzija) ir praėjusią savaitę triumfavęs Umage (Kroatija) D. Thiemas tapo pirmuoju austru, kuriam pavyko nugalėti Gštade.

Šeštadienį pusfinalyje Dominicas Thiemas 6:3, 6:7 (5:7), 6:3 įveikė antrąjį pagal reitingą ispaną Feliciano Lopezą, o Davidas Goffinas 6:4, 6:2 nugalėjo 2009 ir 2012 metais šiame turnyre triumfavusį bei penktą reitingą turėjusį brazilą Thomazą Bellucį.

Be pagrindinio prizo D. Thiemui atiteko 250 ATP reitingo taškų ir 80 tūkst. eurų čekis.