2015 08 01

Dominicas Thiemas tapo pirmuoju Austrijos tenisininku, patekusiu į „Swiss Open Gstaad“ finalą

Dvidešimt ketvirtą vietą pasauliniame reitinge užimantis Austrijos tenisininkas Šveicarijoje vykstančiame turnyre po atkaklios trijų setų kovos rezultatu 6:3, 6:7(5), 6:3 įveikė patyrusį ispaną Feliciano Lopezą ir pateko į „Swiss Open Gstaad“ turnyro finalą.
Dominicas Thiemas
Dominicas Thiemas / „Scanpix“ nuotr.

Dvidešimt vienerių metų D.Thiemas Šveicarijoje pratęsė įspūdingą pergalių seriją ir pasiekė jau trečią ATP serijos turnyrų finalą šiemet. Kylanti žvaigždė taip pat tapo pirmuoju Austrijos tenisininku, įveikusiu „Swiss Open Gstaad“ pusfinalio barjerą, ir dabar yra per plauką nuo patekimo tarp geriausių pasaulio tenisininkų dvidešimtuko.

Šešiomis vietomis ATP reitinge žemiau už savo varžovą esantis D.Thiemas pirmajame sete, kuris truko vos 32-i minutes, sugebėjo dukart laimėti varžovo padavimus ir pirmoje dvikovos dalyje pergalę šventė rezultatu 6:3.

Trečioje tarpusavio dvikovoje Austrijos tenisininkas galėjo visiškai perimti kontrolę, kai rezultatui esant 2:1 F.Lopezas paduodamas susidūrė su galimybe pralaimėti savo padavimus. Tačiau 33-ejų metų ispanas lemiamomis antrojo seto akimirkomis pasirodė esąs stipresnis už D.Thiemą ir po pratęsimo sugebėjo išlyginti mačo eigą.

„Scanpix“ nuotr./Davidas Goffinas

Trečiajame sete pradėjo vyrauti apylygė kova, tačiau fortūna nusišypsojo jaunajam austrui, kuris rezultatui esant 3:3 laimėjo tris geimus iš eilės ir po vieną valandą bei penkiasdešimt keturias minutes trukusio kovos pateko į „Swiss Open Gstaad“ turnyro finalą.

Tuo tarpu kitoje pusfinalio dvikovoje pirmas pagal skirstymą Belgijos tenisininkas Davidas Goffinas dviejuose setuose 6:4, 6:2 įveikė du kartus šiame turnyre triumfavusį brazilą Thomazą Belucci. Akistata truko vos 62-i minutes.