2017 02 26

Dvi savaites nenugalėtas: Jo-Wilfriedas Tsonga triumfavo ir Marselyje

11 pasaulio raketė Jo-Wilfriedas Tsonga triumfavo praėjusią savaitę vykusiame Roterdamo turnyre ir pirmą kartą savo karjeroje laimėjo antrą turnyrą paeiliui. Prancūzas „Open 13 Marseille“ finale nesunkiai įveikė savo tautietį Lucasą Pouille 6:4, 6:4 ir pratęsė savo įspūdingą pergalių seriją.
Jo-Wilfriedas Tsonga
Jo-Wilfriedas Tsonga / AFP/„Scanpix“ nuotr.

J.W.Tsonga Marselyje iškovojo devintąją pergalę iš eilės ir turnyro čempionu tapo antrą savaitę paeiliui. Iš viso prancūzas šiemet sužaidė jau 23 mačus ir iškovojo net 19 pergalių.

Du trofėjus per vieną sezoną prancūzas yra iškovojęs keturis kartus savo karjeroje. Tiesa, paskutinį kartą jam tai pavyko įgyvendinti tik 2012-aisiais.

Triumfas namų kortuose padės J.W.Tsongai pirmadienį pakilti net į septintąją vietą ATP pasaulio reitinge. Ši pergalė jam padės pralenkti Dominicą Thiemą, Davidą Goffiną, Rogerį Federerį bei Mariną Čiličių.

Tiesa, D.Thiemas dar nebaigė savo pasirodymo Rio de Žaneiro pirmenybėse.

Tuo tarpu L.Pouille tai buvo trečiasis finalas jo karjeroje bei antra nesėkmė. Vienintelį titulą prancūzas laimėjo praėjusiais metais Mece.

„Open 13 Marseille“ turnyro čempionui J.W.Tsongai atiteko 250 ATP reitingo taškų bei 110 tūkst. eurų piniginė premija.