2014 05 06

Ernestas Gulbis iškopė į ATP serijos Madrido teniso turnyro vienetų šešioliktfinalį

Ispanijos sostinėje tęsiasi „ATP World Tour Masters 1000“ serijos tarptautinis „Mutua Madrid Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 3,671 mln. eurų.
Ernestas Gulbis
Ernestas Gulbis / „Scanpix“ nuotr.

Vienetų varžybų pirmajame rate (1/32 finalo) latvis Ernestas Gulbis 7:6 (7:5), 3:6, 6:2 nugalėjo lenką Jerzy Janowiczių, ukrainietis Aleksandras Dolgopolovas 7:5, 4:6, 6:3 privertė pasiduoti tryliktąją raketę italą Fabio Fogninį, o olandas Igoris Sijslingas iš tolesnės kovos eliminavo keturioliktąjį pagal skirstymą vokietį Tommy Haasą – 3:6, 6:1, 6:4.

Kituose antradienį jau pasibaigusiuose mačuose pergales iškovojo bei šešioliktfinalio dalyviais tapo ispanas, argentinietis ir Pietų Afrikos Respublikos tenisininkas:

Nicolas Almagro (Ispanija) – Andrejus Golubevas (Kazachstanas) 6:3, 6:7 (9:11), 7:6 (7:4);

Juanas Monaco (Argentina) – Jurgenas Melzeris (Austrija) 6:4, 6:3;

Kevinas Andersonas (PAR) – Radekas Štepanekas (Čekija) 3:6, 6:3, 6:4.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 698 720 eurų čekis bei 1000 ATP klasifikacijos taškų.