2015 08 19

Favoritu laikytas Ričardas Berankis pralaimėjo pirmą kovą Vankuveryje

Pirmas pagal skirstymą Vankuveryje vykstančiame „Challenger“ serijos turnyre Ričardas Berankis patyrė pralaimėjimą jau pirmame rate. 77-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Lietuvos tenisininkas 4:6, 1:6 nusileido geriausiam estui Jurgenui Zoppui.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / „Scanpix“ nuotr.

R.Berankis pačioje pirmos dalies pabaigoje pralaimėjo savo padavimų seriją ir setą. J.Zoppas sėkmingai pasinaudojo perimta iniciatyva ir antrą dalį pradėjo pirmaudamas 4:0. Pasaulio reitinge 150-ą vietą užimantis Estijos tenisininkas išsaugojo iniciatyvą ir iškovojo netikėtą pergalę.

Tai buvo trečias abiejų žaidėjų susitikimas ir pirma J.Zoppo pergalė.

Už laimėjimą pirmame rate tenisininkui atiteko 8-i reitingo taškai, o dėl patekimo į ketvirtfinalį lauks akistata su Matteo Donati. Italijos tenisininkas 4:6, 7:6(7:4), 6:1 nugalėjo Jungtinių Amerikos Valstijų atstovą Denisą Novikovą.

R.Berankis po turnyro Vankuveryje keliaus į Niujorką ir ruošis paskutiniam metų „Didžiojo kirčio“ turnyrui.