2017 04 21

„Fed Cup“: dar vienas Lietuvos tenisininkių pralaimėjimas, laukia išlikimo dvikova

Lietuvos moterų teniso rinktinė patyrė antrąjį pralaimėjimą Šiauliuose vykstančiame Federacijos taurės („Fed Cup“) turnyre. Paskutinę grupių turnyro dieną lietuvės 0:3 nusileido Danijos rinktinei.
„Fed Cup“
„Fed Cup“ / Sauliaus Jankausko nuotr.

Paulina Bakaitė pirmame dienos susitikime 2:6 6:7(2) pralaimėjo Emilie Francati (WTA 679). Komandų lyderių susitikime Joana Eidukonytė (WTA 714) 4:6 1:6 nusileido Karen Barritzai (WTA 396).

Dvejetų mače J.Eidukonytė ir Gerda Zykutė 1:6 2:6 neprilygo K.Barritzai ir E.Francati.

Iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi du pralaimėjimus Lietuvos moterų teniso rinktinė savo grupėje užėmė 4 vietą. Rytoj, paskutinę turnyro dieną, Lietuvos tenisininkės išlikimo kovoje susigrums su Norvegijos komanda.

Kitoje išlikimo dvikovoje žais Pietų Afrika ir Egiptas.

Dėl kelialapių į pirmąją iš Federacijos taurės varžybų grupių žais Švedijos ir Danijos bei Liuksemburgo ir Slovėnijos rinktinės.

Šiandien vykusiuose mačuose Norvegijos rinktinė nugalėjo Slovėniją, švedės įveikė pietų afrikietes, o Egipto komanda buvo pajėgesnė už Liuksemburgą.

Lietuvos ir Pietų Afrikos rinktinių mačas Šiaulių teniso mokykloje prasidės šeštadienį 11 valandą.