2016 11 24

Galutiniame ATP pasaulio reitingo dešimtuke – istorinė įvairovė

Tokios įvairovės vyrų teniso elite dar nebuvo niekad. Visi tenisininkai, kurie 2016 metų sezoną baigs pirmame ATP reitingo dešimtuke yra iš skirtingų valstybių. Pasak „Tennis.com“, to dar nėra buvę nė karto, per 44 metų reitingo gyvavimo istoriją.
Andy Murray nugalėjo Novaką Džokovičių ir triumfavo „ATP World Tour Finals“ turnyre / „Scanpix“ nuotr.

Andy Murray triumfuodamas „ATP World Tour Finals“ turnyre tapo geriausiu sezono tenisininku, o pirmame dešimtuke savo atstovus turi net 10 valstybių.

10. Tomašas Berdychas Čekija

Moterų WTA reitinge situacija panaši, tačiau JAV turi dvi tenisininkes savo galutiniame dešimtuke. Antrąją vietą užima Serena Williams, o pirmą kartą tarp dešimties geriausių šį sezoną prasibrovė ir Madison Keys.

10. Johanna Konta Didžioji Britanija

ATP ir WTA sezonai jau baigėsi, todėl dabar visas dėmesys – į savaitgalį vyksiantį Daviso taurės finalą. Jame Kroatijos rinktinė sieks iškovoti savo antrąjį titulą, o Argentina bandys finale laimėti pirmą sykį iš penkių bandymų.