2015 01 26

Geriausia pasaulio vyrų teniso pora nepateko į „Australian Open“ ketvirtfinalį

Mike‘as ir Bobas Brynai baigė savo pasirodymą „Australian Open“ turnyre. Pirmą vietą pasaulio dvejetų reitinge užimantys amerikiečiai 6:7(4), 3:6 nusileido 14-ai pagal skirstymą porai Dominicui Inglotui iš Didžiosios Britanijos ir Florinui Mergea iš Rumunijos.
Bobas ir Mike'as Bryanai
Bobas ir Mike'as Bryanai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Broliai M.Bryanas ir B.Bryanas per karjerą net šešis kartus laimėjo atviro Australijos teniso čempionato dvejetų varžybas, tačiau šiemet nesugebėjo prasibrauti į ketvirtfinalį. Iš viso brolių sąskaitoje 16-a „Didžiojo kirčio“ čempionų trofėjų.

Praėjusiais metais jie taip pat patyrė pralaimėjimą trečiame varžybų rate. Praėjusį sezoną M.Bryanas ir B.Bryanas pasiekė rekordą ir jau dešimtą kartą per paskutinius dvylika sezoną metus užbaigė pirmoje dvejetų pasaulio reitingo vietoje. Jie iškovojo 64-ias pergales ir patyrė 12-a pralaimėjimų.

Dėl vietos pusfinalyje D.Inglotas ir F.Mergea kovos su Jeano-Julieno Rojer ir Horia Tecau duetu. Nyderlandų ir Rumunijos atstovai pirmame rate nugalėjo Ričardo Berankio ir Andreaso Haiderio-Maurerio duetą.