Greta Kerėžaitė – tarptautinio jaunių teniso turnyro Šiauliuose nugalėtoja

Jaunųjų Lietuvos tenisininkų sėkmė Šiauliuose
BFL nuotr. / Jaunųjų Lietuvos tenisininkų sėkmė Šiauliuose
Šaltinis: BNS
0

Šiaulių teniso mokykloje pasibaigusio Europos teniso asociacijos (TE) jaunių (iki 14 metų) turnyro „Toyota Cup 2011“ merginų vienetų varžybų nugalėtoja tapo Greta Kerėžaitė.

Antroji pagal reitingą turnyre Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė, kurią treniruoja Šarūnas Kulnis, šeštadienį finale 7:5, 4:6, 6:4 nugalėjo šeštąją raketę Rusijos atstovę Sofiją Smaginą.

Mergaičių dvejetų varžybų pusfinalyje pirmas pagal reitingą G. Kerėžaitės ir rusės Jelizavetos Voronovos duetas finale 1:6, 3:6 pralaimėjo Rusijos atstovėms Annai Kalinskajai bei S. Smaginai.

Berniukų vienetų turnyrą laimėjo trečias pagal skirstymą Estijos atstovas Kennethas Raisma, finale 6:3, 3:6, 6:0 įveikęs ketvirtąją raketę Baltarusijos sportininką Andrejų Andriuchovą.