2014 06 14

Grigoras Dimitrovas pirmą kartą nugalėjo Stanislasą Wawrinką ir pateko į finalą Londone

Grigoras Dimitrovas prieš artėjantį Vimbldono teniso čempionatą demonstruoja gerą sportinę formą. 13-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Bulgarijos tenisininkas „Aegon Championships“ tunryro pusfinalyje 6:2, 6:4 nugalėjo trečią pasaulio raketę Stanislasą Wawrinką ir pateko į finalą.
Grigoras Dimitrovas pirmą kartą karjeroje pateko į finalą turnyre ant žolės
Grigoras Dimitrovas pirmą kartą karjeroje pateko į finalą turnyre ant žolės / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo trečia abiejų tenisininkų akistata karjeroje ir pirmą G.Dimitrovo pergalė.

„Kai nugali tokį gerą žaidėją kaip Stanas apima geras jausmas, - po pergalės kalbėjo 23-ejų metų bulgaras. – Šiandien buvo daug įtampos ir nervų korte. Ypatingai pirmuose keturiuose geimuose. Pagrindinis mano tikslas buvo patekti į finalą ir nugalėti. Visa tai vis dar priešakyje.“

„Scanpix“ nuotr./Stanislasas Wawrinka sulaužė raketę

Pirmame sete G.Dimitrovas du kartus laimėjo varžovo padavimų serijas. Antro seto viduryje dar kartą atliko break‘ą ir išsaugojo persvarą iki pabaigos. Negalėdamas nuslėpti nusivylimo žaidimu S.Wawrinka susitikimo pabaigoje sulaužė raketę. Mačas truko 62 minutes.

G.Dimitrovas pirmą kartą karjeroje pateko į ant žolės dangos vykstančio turnyro finalą.

Dėl nugalėtojo titulo jis žais su Radeko Štepaneko ir Feliciano Lopezo poros nugalėtoju.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius