2014 09 25

Ričardui Berankiui iki stebuklingo sugrįžimo pritrūko jėgų, lietuvis nusileido Lukašui Lacko

Ričardui Berankiui nepavyko pratęsti pergalių serijos Kinijoje vykstančiame ATP 250 serijos „Shenzhen Open“ turnyro aštuntfinalyje 4:6, 6:7(1) nusileido Slovakijos tenisininkui Lukašui Lacko, kuris pasauliniame reitinge užima 85-ą vietą. Mačas vyko daugiau nei 30 laipsnių karštyje ir truko valandą ir 40 minučių.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / @ulysseel nuotr.

„Labai sunkios žaidimo sąlygos, karšta, tačiau aš džiaugiuosi, kad sugebėjau iškovoti pergalę ir patekau į ketvirtfinalį“, – po mačo su R.Berankiu kalbėjo L.Lacko.

Slovakijos tenisininkas pirmo seto viduryje laimėjo oponento padavimų seriją ir išsaugojo iniciatyvą. Antrame sete L.Lacko vėl išsiveržė į priekį, o pirmaudamas 5:4 ir paduodamas turėjo dvi progas tašku laimėti susitikimą. R.Berankiui pavyko atsiteisti ir išlyginti rezultatą – 5:5. Tačiau pratęsime lietuviui jau neužteko jėgų ir tikslumo.

Tai buvo antra abiejų tenisininkų akistata karjeroje ir antra L.Lacko pergalė.

R.Berankis po sėkmingai atlikto pirmo padavimo varžovui leido laimėti tik šešis taškus, tačiau pirmo padavimo taiklumas mače siekė vos 44 procentus.

Už patekimą į trečią varžybų ratą Šendžene slovakui atiteko 45 reitingo taškai ir 17-os tūkstančių dolerių premija.

Slovakijos tenisininkas L.Lacko ketvirtfinalyje žais su antru pagal skirstymą škotu Andy Murray arba Somdevu Devvarmanu iš Indijos.

Po pasirodymo Šendženo turnyre R.Berankis naujai paskelbtame ATP reitinge gali pakilti iki 113-os vietos.