2011 08 15

Juanas Martinas del Potro kausis su Rogeriu Federeriu

Sinsinatyje prasidėjusiame ATP 1000 serijos turnyre jau antrame rate žiūrovai išvys intriguojančią dvikovą. Skirtingose korto pusėse stovės Juanas Martinas del Potro ir Rogeris Federeris.
Juanas Martinas del Potro ir Rogeris Federeris US Open finale
Juanas Martinas del Potro ir Rogeris Federeris US Open finale / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmą „Western & Southern Open“ ratą J.M. del Potro praėjo kai mačą dėl traumos tęsti atsisakė Andreasas Seppi iš Italijos. 22 metų Argentinos tenisininkas pirmame sete pirmavo 4:1, A.Seppi dėl kojos traumos nebegalėjo tęsti mačo.

J.M. del Potro 2009 metais „US Open“ finale po dramatiškos penkių setų kovos nugalėjo Roger Federerį. Tą patį argentinietis padarė ir metų pabaigoje vykusiame ATP pasaulinio turo finaliniame turnyre.

Iš viso abu tenisininkai žaidė aštuonis kartus, šešias pergales iškovojo R.Federeris. Šveicarijos maestro ATP reitinge užima 3-ą vietą, J.M. del Potro 19-as.

Kitame mače Jamesas Blake‘as 6:3, 3:6, 6:2 nugalėjo Marcosą Baghdatį. Taip 31 metų amerikietis atsirevanšavo Kipro tenisininkui už pralaimėjimą po penkių setų kovos Vimbldone. M.Baghdatis trečiame sete pirmavo 2:0, tačiau vėliau pralaimėjo šešis geimus iš eilės. Kitame etape J.Blake‘as susitiks su Viktoro Troickio ir Fabio Fognini poros nugalėtoju.