2013 11 08

Justina Mikulskytė – teniso turnyro Izraelyje vienetų varžybų finale

Septyniolikmetė Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė (ITF-71) pratęsė pergalių seriją Tarptautinės teniso federacijos (ITF) antros kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyre „Matan Gafniel Raanana Open“ Izraelyje.
Justina Mikulskytė
Justina Mikulskytė / Organizatorių nuotr.
Penktadienį vienetų varžybų pusfinalyje favorite laikoma lietuvė 7:6 (9:7), 6:4 įveikė septintąją pagal skirstymą bendraamžę iš Olandijos Roos Van Der Zwaan (ITF-289) ir pateko į finalą.

Lemiamoje dvikovoje jaunoji Lietuvos tenisininkė susitiks su metais jaunesne bei aštuntąjį reitingą turinčia brite Emily Smith (ITF-292), kuri pusfinalyje 6:4, 6:2 nugalėjo antrąją raketę keturiolikmetę vengrę Fanny Stollar ((ITF-85).

Beje, ketvirtadienį J. Mikulskytės ir vengrės Fanny Stollar duetas laimėjo merginų dvejetų varžybas. Favorite laikyta lietuvės bei vengrės pora finale 6:2, 6:2 nugalėjo ketvirtąjį pagal skirstymą 15-metės ukrainietės Olgos Fridman ir metais vyresnės žydės Talyos Zandberg duetą.