2015 04 25

Kei Nishikoris Barselonos finale kovos su staigmeną pateikusiu Pablo Andujaru

Čempiono titulą ginantis Kei Nishikoris ir šiais metais pasiekė šio ATP 500 serijos turnyro finalą. Penkta pasaulio raketė iš Japonijos pusfinalyje užtikrintai 6:1, 6:2 nugalėjo keturioliktą pagal skirstymą slovaką Martiną Kližaną.
Kei Nishikoris antrus metus iš eilės žais Barselonos turnyro finale
Kei Nishikoris antrus metus iš eilės žais Barselonos turnyro finale / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Kei Nishikoris

Galingai susitikimą pradėjęs japonas pirmą setą laimėjo po 28-ių minučių. Visas mačas truko 77-ias minutes. K.Nishikoris nors ir suteikė varžovui šešias progas savo padavimų serijos nepralaimėjo nė karto. Taip K.Nishikoris atsirevanšavo už pralaimėjimą praėjusiais metais „French Open“ turnyre.

„Barcelona Open Banc Sabadell“ turnyro finale K.Nishikoris kovos su ispanu Pablo Andujaru. 66-ą vietą pasaulio reitinge užimantis ispanas pateikė didelę staigmeną ir pusfinalyje 7:6(6), 6:3 nugalėjo aštuntą pasaulio raketę Davidą Ferrerą.

Barselonos čempionui atiteks 500 reitingo taškų ir 460 tūkstančių eurų.