2014 09 28

Kei Nishikoris triumfavo turnyre Malaizijoje

Malaizijos sostinėje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio „Malaysian Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 910 520 JAV dolerių, vienetų varžybų nugalėtoju tapo favoritu laikytas 24-erių metų japonas Kei Nishikoris.
Kei Nishikoris
Kei Nishikoris / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Kei Nishikoris

Sekmadienį lemiamoje dvikovoje aštuntąją vietą pajėgiausių pasaulio tenisininkų reitinge užimantis Japonijos tenisininkas per 1 valandą ir 48 minutes 7:6 (7:4), 6:4 įveikė ketvirtąjį pagal skirstymą prancūzą Julieną Benneteau.

Taimėjęs jau trečiąjį ATP serijos turnyrą šiemet bei šeštąjį karjeroje K.Nishikoris kartu su pagrindiniu prizu gavo ir 250 ATP klasifikacijos taškų bei 165 tūkst. dolerių čekį, o trečius metus iš eilės šio turnyro finale pralaimėjęs J.Benneteau tenkinosi 150 ATP klasifikacijos taškų ir 86 910 dolerių čekiu.

Dvejetų varžybas laimėjo ketvirtąjį reitingą turėjęs lenko Marcino Matkowskio ir indo Leanderio Paeso duetas, finale 3:6, 7:6 (7:5), 10:5 įveikęs antrąją pagal skirstymą brito Jamie'o Murray'aus ir australo Johno Peerso porą.

Beje, M.Matkowskis šio turnyro dvejetų varžybas laimėjo po penkerių metų pertraukos – 2009-aisiais jis triumfavo žaisdamas poroje su tėvynainiu Mariuszu Fyrstenbergu.