2011 10 18

Kitas Ričardo Berankio varžovas teniso turnyre Orleane – Maxime'as Teixeira

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis antradienį sužinojo kitą varžovą Orleane (Prancūzija) vykstančiame ATP „Challenger“ serijos teniso turnyre.
Maxime'as Teixeira
Maxime'as Teixeira / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Juo tapo 22 metų prancūzas Maxime'as Teixeira, geriausių pasaulio tenisininkų reitinge pagal ATP užimantis 162 vietą.

M.Teixeira antradienį nugalėjo dėl traumos mačo nebaigusį kitą prancūzą 27 metų Edouardą Rogerį-Vasseliną. Rezultatas tuo metu buvo 7:6 (7:4), 2:3 M.Teixteiros naudai.

Poros favoritu buvo laikytas E.Rogeris-Vasselinas ATP reitinge šiuo metu žengia 101-as, o turnyre buvo skirstytas septintu numeriu.

21 metų R.Berankis pirmąjį vyrų vienetų ratą įveikė pirmadienį. Lietuvis po alinančios kovos 7:6 (7:4), 3:6, 6:4 palaužė argentinietį Federico Delbonį (ATP 180).

R.Berankio ir M.Teixeiros dvikova numatyta trečiadienį. Poros nugalėtojui atiteks ne tik vieta vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje, bet ir 25 ATP reitingo taškai bei 3,1 tūkst. eurų čekis.

Teniso turnyro Orleane prizų fondą iš viso sudaro 106,5 tūkst. eurų, o vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 125 ATP reitingo taškai bei 15,3 tūkst. eurų čekis.