Lina Stančiūtė – „Kharkiv Ladies Cup“ nugalėtoja!

Lina Stančiūtė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Lina Stančiūtė
0

Geriausia Lietuvos tenisininkė po penkerių metų pertraukos ir laukimo vėl iškėlė teniso turnyro nugalėtojos trofėjų. L.Stančiūtė nuo pradžios iki pat pabaigos pratęsė puikų pasirodymą Charkove vykstančiame ITF serijos turnyre ir finale nepaliko jokių vilčių 22-ejų metų Sofijai Šapatavai (WTA-299).

Pirmame sete Lietuvos atstovė net keturis kartus laimėjo gruzinės padavimus ir setą 6:2.

Antrame sete lietuvaitė ir toliau triuškino S.Šapatavą ir setą laimėjo 6:1. L.Stančiūtė turnyre nepralaimėjo nė vienos seto.

Už pergalę 25 metų sportininkė iškovojo 50 WTA reitingo taškų, kurie L.Stančiūtę pasaulinėje klasifikacijoje turėtų pakylėti maždaug per 80 pozicijų. Šiuo metu mūsų šalies tenisininkė yra 418-a.

Dvejetų varžybų finale L.Stančiūtės ir M.Klaffner duetas finale 4:6, 3:6 neatsilaikė prieš Ukrainos porą Valentyną Ivančenko bei Kateriną Kozlovą.