2014 04 22

Latvis Ernestas Gulbis tapo pirmuoju Barselonos teniso turnyro aštuntfinalio dalyviu

Ispanijoje tęsiasi AT serijos „Barcelona Open Banc Sabadell“ tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,845 mln. eurų.
Ernestas Gulbis
Ernestas Gulbis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmuoju vienetų varžybų aštuntfinalio dalyviu tapo devintoji raketė latvis Ernestas Gulbis, šešioliktfinalyje 7:5, 7:6 (7:1) įveikęs korto šeimininką Danielį Gimeno-Traverą.

Aštuntfinalyje taip pat žais ir ketvirtas pagal reitingą japonas Kei Nishikori, 6:1, 4:6, 6:3 nugalėjęs ispaną Roberto Bautistą-Agutą, bei Andrejus Golubevas iš Kazachstano, 6:4, 5:1 privertęs pasiduoti mačo dėl traumos nebaigusį šešioliktąjį pagal skirstymą prancūzą Benoit'ą Paire'ą.

Vienetų varžybų pirmajame rate (1/32 finalo) pergales antradienį iškovojo bei į šešioliktfinalį iškopė ispanas, slovakas, austras bei kroatas:

Albertas Ramosas (Ispanija) – Nikolajus Davydenka (Rusija) 6:4, 6:4;
Martinas Kližanas (Slovakija) – Somdevas Devvarmanas (Indija) 6:2, 6:4;
Jurgenas Melzeris (Austrija) – Michailas Kukuškinas (Kazachstanas) 7:6 (7:5), 3:6, 6:3;
Ivanas Dodigas (Kroatija) – Facundo Argueello (Argentina) 6:3, 6:7 (5:7), 6:2.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 422 100 eurų čekis ir 500 ATP reitingo taškų.