2015 01 31

Laurynas Grigelis po dviejų pratęsimų nusileido Steve‘ui Darcisui ATP turnyro atrankoje

346-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Laurynas Grigelis akistatoje su 133-ia pasaulio rakete Steve‘u Darcisu nė karto nepralaimėjo savo padavimų serijų, tačiau buvo priverstas pripažinti Belgijos tenisininko pranašumą ir neįveikė „Open de France“ pirmo atrankos barjero. 23-ejų metų Lietuvos tenisininkas mačą pralaimėjo rezultatu 6:7(1), 6:7(6).
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / futuretalent.it nuotr.

L.Grigeliui iki laimėto antro seto trūko tik vieno taško, tačiau jo iškovoti S.Darcis septyneriais metais jaunesniam oponentui neleido. Tai buvo pirma abiejų žaidėjų akistata karjeroje. Mačas truko valandą ir 31-ą minutę.

Pirmas pagal skirstymą „Open de France“ atrankoje S.Darcis taškais susitikimą laimėjo 85:73.  Už pergalę pirmame kvalifikacijos rate tenisininkai reitingo taškų negauna.

L.Grigelio sąskaitoje šį sezoną trys pergalės ir keturi pralaimėjimai.