2014 07 27

Laurynas Grigelis turą už Atlanto pradės akistata su Belgijos tenisininku

Laurynas Grigelis kitą savaitę varžysis Vankuveryje prasidėsiančiame „Challenger“ serijos „Odlum Brown Vanopen“ turnyre, kurio prizinį fondą sudaro 100 tūkstančių dolerių.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / deuce.lt nuotr.

233-ią vietą ATP klasifikacijoje užimantis L.Grigelis pirmame varžybų rate kovos su Belgijos atstovu Rubenu Bemelmansu, kuris ATP klasifikacijoje užima 194-ą vietą. Tai bus pirma abiejų žaidėjų akistata.

Už pergalę pirmame varžybų rate tenisininkui atiteks 8 reitingo taškai, o antrame etape lauks akistata su trečiu pagal skirstymą kroatu Ante Pavičium (ATP 140) arba japonu Yasutaka Uchiyama (ATP 240).

Šiose varžybose pirmuoju pagal skirstymą tapo Marcosas Baghdatis. Kipro tenisininkas šiuo metu pasauliniame ATP reitinge užima 104-ą vietą.

Praėjusių metų turnyro nugalėtoju tapo Vasekas Pospišilas. Kanados tenisininkas finale po permainingos kovos 6:0, 1:6, 7:5 nugalėjo Didžiosios Britanijos atstovą Danielį Evansą.

Visą turnyro dalyvių lentelę rasite čia.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?