Laurynui Grigeliui nepavyko įveikti Vimbldono atrankos

Laurynas Grigelis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Laurynas Grigelis
0

Laurynas Grigelis antrame Vimbldono atrankos turnyro rate rezultatu 1:6, 3:6 turėjo pripažinti labiau patyrusio ir aukštesnį reitingą turinčio Simone Bolellio (ATP 132) pranašumą. Tai buvo jau ketvirta abiejų tenisininkų akistata karjeroje ir trečia italo pergalė.

L.Grigelis susitikimo pradžioje laimėjo savo padavimus, tačiau vėliau jau iniciatyvą perėmė S.Bolellis ir užtikrintai laimėjo setą, kuris truko 21-ą minutę.

Antras setas susiklostė atkakliau. 250-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis L.Grigelis pralaimėjo savo padavimus ir atsiliko 1:3. Nors netrukus lietuvis išlygino rezultatą 3:3 ir vėl nesėkmingai atliko padavimus ir pasitraukė iš tolesnė kovos. Mačas truko 52 minutes.

„Mačas iš mano pusės buvo labai prastas. S.Bolellis žaidė tikrai gerai, bet ir aš galėjau daugiau paspriešinti. Šiandien nesisekė beveik viskas. O taip žaidžiant šansų neturėjau. Juoda diena“, - po nesėkmės kalbėjo L.Grigelis.

Tai buvo antras kartas kai L.Grigelis dalyvavo Vimbldono turnyro atrankoje. 2012-ais metais Lietuvos tenisininkui taip pat nepavyko įveikti antro kvalifikacijos rato.

22 metų L.Grigelis pelnė aštuonis reitingo taškus ir toliau priverstas laukti pirmo „Didžiojo kirčio“ turnyro karjeroje.

Dabar L.Grigelis planuoja dalyvauti Ispanijoje vyksiančiame „Futures“ serijos turnyre.